+86-373-5861688

Kontaktujte nás

Xinxiang Changling Metal Products Co., Ltd

Adresa: 2 velký průmyslový Park, XinXiang City, provincie Che-nan, Čínská

Poštovní směrovací číslo: 453000

Manažer: Lisa Yan

E-mailová:info@cljsh.com

Skype: cnhelicoil

WhatsApp: + 86-15993028285

Tel: 86-373-5861688

Fax: 86-373-5735218

Závit opravit systém – Delisert

Jednoduchý instalační nástroj

Úzké smysl pro ocelový drát Lo sady ocelových drátů Lo sady montážních nástrojů je specifický instalační klíč, který se používá hlavně pro ocelové čepy při instalaci spodních otvorů se šroubovým závitem, jeho základním principem je, že sada spirálových ocelových drátů vodicí šroub

  Product Details

Nástroj pro instalaci

Úzký smysl ocelového drátu, Lo sady z ocelového drátu, Lo sady nástroje pro instalaci je konkrétně instalační klíč, používá především pro ocelové stud v instalaci otvor spodní závit, jeho základním principem je, že sada točité ocelové dráty přes vodicí šroub , nutí průměr smrštění, aby se úspěšně do spodní, dělí na ruční a automatické instalační klíč. Generalizované sada nástroje pro instalaci ocelový drát spirála patří následující:

1, tap: pro zpracování ocelového drátu uvnitř instalačního otvoru pro šroub vlákna;

2, instalační klíč: ocelový drát spirála sady do závitové díry;

3, tah zařízení: slouží k přerušení drátu instalaci dříku šroubu;

4, odebrat kryt zařízení: používá k odstranění do závitové díry v sadách ocelový drát spirála;

5, podproces plug gage: používá pro zkušební instalaci ocelového drátu uvnitř závitu díry.

Rozsah aplikace

Ocelový drát po zkoušce dlouhodobé práce v produktu, šroub struktura je spolehlivý, dobrý výkon, snadné použití. Díly lze použít v různých odvětvích průmyslu, používat produkty, šroub, je objekt, jako například v: letecký průmysl, stavba lodí, obranný průmysl, automobilový průmysl, elektronika hardware, všechny druhy strojního zařízení

Výhody

1. prodloužit životnost: protože drát šroub je z nerezové oceli materiál, vysoká tvrdost, být měkké základní zvýšené desítky až stovky kusů vlákno života; Zvýšil svou sílu, ale také zabránit zakopnutí a neuspořádaně spony.

2. zvýší síla signálu: měkké, jako například Nízká intenzita lze použít pro hliníkové a hořčíkové slitiny materiály, dřevo, plast, pryž a tak dále snadno deformace a nízká pevnost materiálů, vyhněte se kluzké hedvábí, jev známý jako nesprávný zub.

3 zvýšení povrchu ložiska slouží k vyžadovat silné spojení a nepřidávat šroub průměr otvoru částí tenkého těla.

4. zvýšit únosnost závitovým připojením a únavové pevnosti: použití ocelového drátu může eliminovat šroub šroubu a šroub otvor odchylka mezi typem hřiště a zub, zatížení rovnoměrně, aby se zlepšila schopnost nést šroubu závitové spoje a odolnosti vůči únavě. Lze použít v keramiky, plastu, skla a další upevnění tvrdé křehké křehký materiál, spojení. Účinně zabránit prasknutí jev.

5. rez smrti: spirála z ocelového drátu nastaví vlastnosti samotného materiálu a jeho povrch je velmi hladký, použití v náročných prostředích, jako je vlhkost, koroze, nebude vytvořit odpovídající matici rzi, vyhněte se kvůli rzi nemůže odstranit a nahradit závitovými otvory drahé matice ztrát. Může být použit v chemickém průmyslu, letectví, vojenské vybavení a jiné vysoké topné faktory díky pojištění.

6.Wear odolné, tepelně odolné, odolné proti korozi: jako spirála z ocelového drátu sady velmi vysoké kvality obrobené plochy, mohou účinně snížit tření mezi vnitřní a vnější závity samotného materiálu, ale mají také vysokou teplotní odolnost, antikorozní vlastnosti. Často lze použít odebrat instalaci částí a často zase otvor pro šroub, prodloužit její životnost.

7.Earthquake, zabránit volně: typ zamykání šroubu zvláštní strukturu v silné vibrace a rázy prostředí bude šroub v otvoru pro šroub, ne volné, zámku, zámek je lepší než jiné blokovací zařízení. Slouží k napájení zařízení, nástroje a metrů, přesnost a letecký průmysl, letectví, vojenského vybavení a další vysoký koeficient pojištění.

8. Snadná údržba: v případě závitu zpracování chyb nebo poškození vnitřní závit opravy pomocí ocelového drátu může vytvořit matici šroubu a lze použít původní šroub, rychle a úsporně. Jednoduché příklady, blok motoru, textilní speciálních dílů, všechny druhy hliníkových dílů, soustruh nůž později vyřazeno kvůli poškození z otvoru pro šroub, dalším klepnutím tak dlouho, dokud instalace šroubu, koš se vrací k životu.

9. metrický systém šroubovací zub transformace: použití ocelový drát spirála sad pro metriku palce prosím - prosím - mezinárodní standardní závit díry, je velmi pohodlné, rychlé, ekonomické, praktické, použitelné pro dovozní a vývozní výrobky.

Spirála z ocelového drátu sady sestavení procesu

Vrtání, příklepové, instalovat vodič, axiální popisovač instalace ze čtyř hlavních kroků, viz níže:

1, vrtání

Použití tabulky velikosti vrtání, vrtání hloubka je větší než nebo rovna L2; Dávejte pozor, aby vrty na kužel, vrták není snadné vybrat a nosit vážné, že pád do čipu může způsobit škody. Znuděný po dovoleno bodnutí, které povaha vačkové, vačkové hloubka by neměla být více než 0,4 P, čítač nuda je příliš mnoho špatné pro drát sady instalace.

Installation tool4881.png

2, výčepní

Odpovídající specifikace sad drát speciální závitník pro odposlech, Výčepní musí přesahovat délku drátu délky, na všech odposlech díra, Výčepní správnost rozhodnutí nakonec Standardní Standardní šroub otvor toleranční pole, uživatel může podle k požadované přesnosti otvoru pro šroub výčepní metody podle potřeby a způsob mazání, slepých klepnutím na násilně Pokud je vhodné, aby se zabránilo rozbité vodovodní.

By měla být čistá po klepnutí na závit díry, k dispozici stlačený vzduchová pistole blow, slepé díry by měla rovněž použít k otvoru stříkací pistole od zdola vyčistit dlouhé, lze také použít metodu čištění vyčistit.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3, instalace

Normálně nainstalované aplikace ruční klíč sada sady hedvábí, hedvábné zářezy v rukávu, vřeteno prostřednictvím wire sada přilepená k instalaci rukojeti a přišroubujte vodicí pouzdro na základní, otvory ve směru hodinových ručiček otáčení vřetena šroubu. Malé instalace a 14 x 2 nebo více hrubých vlákno hedvábí hedvábí sady instalace kdy použít slot typu "T" nebo jednoduché šroubovací hlava klíč k instalaci, ale by měl věnovat pozornost na hedvábí sady nainstalované popisovač větší axiální síly bránící výtržnictví sponu se nenamáhej , nebo nainstalujte popisovač přerušení.

Installation tool6567.png

4, zpracování přerušení instalace

Jamka, nainstalovat sady drátu tah, tah obecně použití zarovnání popisovače instalace, s asi 200 g bušení kladiva může odstranit, pro více než 18 x 2.5 hrubý závit hedvábí a sada jemné vlákno nad 14 x 1,25 hedvábí, jehlu nosem kleště a ohnout Nainstalujte popisovač lze odstranit.

5, uzavřít ocelový drát spirála sady

Problémy během instalace proces nebo kvůli drát nastavený čas je příliš dlouhý, může být odstraněn by měl použít pouzdro, pouzdro zařízení položte do hedvábí sady vnitřního otvoru na úchyt s kladivem bušit, s ruka držet popisovač vlákna předení napětí může trvat Drátěné sady.

Installation tool7365.png

Changling je slavná továrna nástrojů s výrobcem produktů přímého prodeje a certifikací ISO, vítejte na velkoobchodním drátě jednoduchý instalační nástroj od nás.

Hot Tags: Jednoduchý instalační nástroj, výrobce, továrna, velkoobchod, výrobce přímý prodej, s certifikací ISO
Související produkty

Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Stažení | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka

TEL: +86-373-5861688  E-mail: info@delicoil.com

Copyright © Xinxiang Changling Metal Products Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.