+86-373-5861688

Kontaktujte nás

Xinxiang Changling Metal Products Co., Ltd

Adresa: 2 velký průmyslový Park, XinXiang City, provincie Che-nan, Čínská

Poštovní směrovací číslo: 453000

Manažer: Lisa Yan

E-mailová:info@cljsh.com

Skype: cnhelicoil

WhatsApp: + 86-15993028285

Tel: 86-373-5861688

Fax: 86-373-5735218

Závit opravit systém – Delisert

Spirálovité kohouty

Kohoutek pro vložení vodičů se také označuje jako "kohoutky" (kde "st" je zkratka z anglické "vývrtky"), což je speciální kohout pro zpracování montážních otvorů pro vložky s vodiči a konstrukční rozměry jsou vyráběny podle k ...

  Product Details

Kohoutek pro vložení vodičů se také označuje jako "kohoutky" (kde "st" je zkratka z anglické "vývrtky"), což je speciální kohout pro zpracování montážních otvorů pro vložky s vodiči a konstrukční rozměry jsou vyráběny podle podle národních norem, jako je GB-83, stroje Fine a ručního drátu, které mohou být použity také.

Kohout pro vložení vodičů lze rozdělit na lehkou slitinu, ruční kohoutek, běžný ocelový stroj, ruční kohoutek a speciální kohoutek.

1. stroj na lehkou slitinu a ruční kohoutek: u slitin neželezných kovů, jako je Alcan, slitiny hořčíku a slitiny mědi, je rozteč menší než 2,5 mm a rozteč je větší než 2,5 mm a rozteč je dvojnásobná.

Metoda značení: STD × p st je speciální kód vnitřní závitové vložky pro závit.

Příklad označení: speciální kohoutek pro specifikaci zpracování a instalaci 8 × 1. 25 závitových dutinových závitů se používá pro lehkou slitinu označenou jako st8 × 1. 25

2. společný ocelový stroj a ruční kohoutek: vnitřní závit používaný v kovových materiálech, jako je ocel, litina, litá ocel apod., Je dvojitý kohoutek.

3. speciální kohouty mohou být navrženy a vyrobeny podle potřeb zákazníků. např. z měkkého hliníku, mědi vzhůru a vzhůru, ručního lisovacího kohoutu, speciální kohoutek pro jednotlivá ocelová závitník, kohoutek z ušlechtilé oceli, kohout s plochým dnem pro slepý otvor, šroubovací kohoutek, závitník apod.

TAP8.jpg

Changling je slavná továrna nástrojů s výrobcem produktů přímého prodeje a certifikací ISO, vítejte na velkoobchodních drátěných špirálových odbočkách od nás.
Hot Tags: Spirálové kohoutky, výrobce, výrobce, velkoobchod, výrobce, přímý prodej, s certifikací ISO
Související produkty

Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Stažení | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka

TEL: +86-373-5861688  E-mail: info@delicoil.com

Copyright © Xinxiang Changling Metal Products Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.